דלג לתוכן הראשי

מומלצים

Snow in Ireland (Dublin) - Storm Emma

After the beast from the east left us...it's nice to take a moment and appriciate how lovely Dublin looks with that soft white coat on :) The small river slowly became a bit more magical for 3 days...  I had to go out and play in the snow, It's not like we've a chance to see  a white Dublin at all. Also, in my home town in Israel, it won't happen either - so you may understand why I was so happy : )

The famous canal also got a proper amount of snow...making those red sticks look better than they would do normally. 

 The only thing I didn't do, is to build a snowman or 2....but some random people did an awesome job

First time Skiing ever!


בגיל 26 נסעתי בפעם הראשונה לחופשת סקי, איזו חוויה מטורפת.
אני חייבת להגיד שזה מדהים ומעורר קנאה באיזו קלות ומהירות ילדים קטנים בגובה של 7 פחיות קולה (הרגילות, לא הקטנות של המטוס...) תפסו את זה וטסו על הפסגות.

בכל אופן, אני לא חובבת גדולה של אקסטרים כמו רכבות הרים, צניחה חופשית ודברים
שמשאירים אותך ללא שליטה באוויר, אבל לעולם הגלישה (ועכשיו גם הסקי) אני שמחה מאוד שהגעתי - גם אם באיחור קל :)

הפוסט מוגש כאן באיחור נכבד, מאז הספקתי להפשיר, לבקר בארץ ולחוות 32 מעלות - אחרי שהטמפרטורה הגבוהה ביותר שהייתה כאן באירלנד בתקופה האחרונה הייתה 14..

האמת שאחד החלקים הכי אהובים עלי היה הנסיעה ברכבלים (לא כי פחדתי ממה שקורה אחר כך האמת..). השקט המופתי והרגע הזה שכל מה שסביבך הוא פסגות מושלגות וגולשים שנראים כמו נקודות קטנות וזוהרות הוא מאלף לגמרי.בגובה 3200 מטר, אי אפשר להתלונן על הנוף, פלוס, מזג האוויר היה פשוט מושלם
מקווה שנהנתם, כל הסביבה הלבנה הזו ממש הרגיעה אותי, בהחלט אחזור (לכמה מסלולים ירוקים ואולי קצת כחולים...בכל זאת, טירונית..)

ניקול

רשומות פופולריות