דלג לתוכן הראשי

מומלצים

My Bachelorette Beach Party

So.. I'm getting married in a month (OMG), but we had to celebrate in advance to make sure my amazing friends from Dublin will be around :) So, In case you need some inspiration for you friend's party, or you're getting married soon, I think you'll love this post :)
P.S - huge credit to my friend Tzlil and my Sis for taking those amazing pictures!
The weather was perfect and they're all fresh from my camera, no filters & editing! I didn't know anything about the party, only the date and a general location... So when I've arrived to the beach I was shocked! They prepared a crazy beach set up, with amazing food, drinks and decor, with a personal touch and cute little sitting areas.   I had the b-e-s-t time :)(My bikini is from Asos.com)

 And...we also had a cocktail making class, to make sure I'll be super drunk :)

First time Skiing ever!


בגיל 26 נסעתי בפעם הראשונה לחופשת סקי, איזו חוויה מטורפת.
אני חייבת להגיד שזה מדהים ומעורר קנאה באיזו קלות ומהירות ילדים קטנים בגובה של 7 פחיות קולה (הרגילות, לא הקטנות של המטוס...) תפסו את זה וטסו על הפסגות.

בכל אופן, אני לא חובבת גדולה של אקסטרים כמו רכבות הרים, צניחה חופשית ודברים
שמשאירים אותך ללא שליטה באוויר, אבל לעולם הגלישה (ועכשיו גם הסקי) אני שמחה מאוד שהגעתי - גם אם באיחור קל :)

הפוסט מוגש כאן באיחור נכבד, מאז הספקתי להפשיר, לבקר בארץ ולחוות 32 מעלות - אחרי שהטמפרטורה הגבוהה ביותר שהייתה כאן באירלנד בתקופה האחרונה הייתה 14..

האמת שאחד החלקים הכי אהובים עלי היה הנסיעה ברכבלים (לא כי פחדתי ממה שקורה אחר כך האמת..). השקט המופתי והרגע הזה שכל מה שסביבך הוא פסגות מושלגות וגולשים שנראים כמו נקודות קטנות וזוהרות הוא מאלף לגמרי.בגובה 3200 מטר, אי אפשר להתלונן על הנוף, פלוס, מזג האוויר היה פשוט מושלם
מקווה שנהנתם, כל הסביבה הלבנה הזו ממש הרגיעה אותי, בהחלט אחזור (לכמה מסלולים ירוקים ואולי קצת כחולים...בכל זאת, טירונית..)

ניקול

תגובות

רשומות פופולריות